Duben 2008

Bráška zase na chvíli doma...

27. dubna 2008 v 19:57
Tak před pár dni dorazil do Plzně bráška a dnes zase jede s taťkou do Francie za příbuznýma. Je teď ještě větší fešák než byl a jsem na něj hodně pyšná, co všechno za poslední dobu dokázal :D! Hodně pracuje a pořád někde cestuje, parááááda.
Paris, Place de la Concorde

Nádherná Plzeň

23. dubna 2008 v 15:36

Tak jsem zase o rok starší....

18. dubna 2008 v 8:57
a je to zase tady a čas utiká jako zběsilý....ale tento rok mám spoustu radosti a také nás čeká oslava v sobotu!!! Těším se na vás!!! :D

Praxe na ZŠ

16. dubna 2008 v 14:29
Tak v ponděli mi začala povinná výstupová praxe ve dvou Plzeňských školách. Na němčinu chodim na 13. ZŠ na Slovanech u bazénu a na ruštinu na Střední soukromou školu sportovní a podnikatelskou u Sazského mostu. Musím říct, je to docela mazec.
Na 13.ZŠ učím 8. a 9. třídu. Ta 8. je v pohodě a docela mě to tam baví ale ta 9. je na zabití. Na ruštině jsem byla zatím jednou ale je to ještě horší než v ty 9. na základce. Nikdo nechce nic dělat a hraji mrtvého brouka...je to vesměs celorepubliková tendence.... bohužel.

Fotky: 13.ZŠ, SŠ a jazyková třída

Moje skvěla kamaradka z Kyjeva!

16. dubna 2008 v 9:52
Minulý ctvrtek jsem se v Praze potkala se svoji jedinou kámoškou ze základky Lenkou. Už minulý rok v řijnu jsme se s ni snažili v Praze sejit ale průvodce byli tak neschopné a nedokázali řict kde přesně budou, takže jsme se bohužel v tom obrovském městě tehdy nenašli :(.
Teď už ale Lenka znala město a dali jsme si sraz u Orloje. Vtipný bylo, že jsem si ji všimla už na Vaclaváku mezi těmi všemi turisty a tisice lidi! Setkání bylo natolik skvělé a vytoužené, že jsme se od sebe nemohli otrhnout...
Konečně jsme mohli popovídat, povyprávět co se za poslední roky stalo... S Lenkou byl její přítel a se mnou šel s radosti i Mik, bez kterého bysme se večer ve městě nejspíš ztratili. Šli jsme do jedné hospůdky na Vyšehradě a povidali jsme si co bylo sil :). Když jsme museli odcházet začinala v hospůdce zpivaná a tak mohla Lenka s Andrejem vidět i kousek českých tradic.
Od Lenky jsme dostali velký pytel nejrůznějších bonbonu. Byli tak výborné, že se u toho dalo omdlet a nepřeháním!

Pohádka na Lochotině

16. dubna 2008 v 9:09
Běhěm jedne procházky s našima na Lochotině mi taťka ukázal tuhle nádhernou roubenku. Je sice uplně osamněla a nikdo se o ní nestará ale je nádherná. Někdo si dal fakt záležet a při jeji stavbě si s ní hodně vyhrál. Na fotce to možná není moc vidět ale všude možně je pěkně vyřezavaná a je ji urřitě přes století.

Jaro plným proudem

15. dubna 2008 v 21:56
Před týdnem mi na Michalkovo zahrádce vykvet nádherný hyacint. Sice tohle není můj ale pro znazornění je obrázek vhod .)

Inspirace od Báry - něco pro dobrou náladu

15. dubna 2008 v 21:31
http://www.youtube.com/watch?v=wYWv_NSBZQI

Sobotní oslava

15. dubna 2008 v 21:20
Ahoooj, chtěla jsem vám říct abyste se na sobotní oslavu oblíkali dobře(aby vám nebyla zima večer) a tak aby vám oblečení nebylo škoda, kdyby se ušpinilo. Klidně můžete přijít i dříve. Budu ráda.
Už se na vás všechny moooc teším! :D

Jarní Plzeň

13. dubna 2008 v 13:35
Fotila jsem na Lochotině a je odtamtud krásně vidět kostel na náměsti.

Hotový pokojik

13. dubna 2008 v 9:11
Tak je to tady. Je hotový až na místa kolem oken.
A od našich jsem dostala k nározkam ještě orchideji, nadherná :)!

Malé výročí

3. dubna 2008 v 17:41
Tak dneska je mé stránce měsíc :)