Další výlet z řady "Okolí Plzně"

4. července 2008 v 11:47
Tentokrat jsme s Mikem vyrazili na výlet podel řeky Berounky, no jo jinak bysme se asi usmažili. Dojeli jsme nejdříve na konečnou na Doubravce a odtuď jsme nasedli na bus číslo 28 a dojeli až do Bukovce.
Odtud jsme to vzali kolem Bukovecké papírny a podel řeky. Věděli jsme, že v této části Plzně roste hodně pozoruhodných kytek a rostlin a tak jsme si s sebou vzali atlas kytek a zaměřili se na jejích hledání a určování.
Prošli jsme naučnou stezkou, která se jmenuje "Po stopách Františka Malocha" a ze skálek , kde dělal svoje výzkumy se otevírali nádherné výhledy.
Dále jsme dorazili do Druztové, kde jsme si trochu odpočinuli a napojili svého koníčka. V Druztové se nacházi hezký kostelík a malá zřícenina Věžka.
Potom jsme přešli Dolanský most nedaleko Chrástu, kde většina vodáků začiná svoje výlety. Vyfotili jsme starý mlýn a dokráčeli pěšky zpátky na konečnou v Doudlevci.
Dohromady to vyšlo tak na 10 km a nebylo to náročné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barbánek osobně Barbánek osobně | 7. července 2008 v 9:04 | Reagovat

Tak jsem si právě procestovala s ortézou na kolínku díky Tvým fotkám okolí Plzně, prostě nádhera...díky za sprostředkování.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama