Září 2008

Železné Hory

10. září 2008 v 14:10
Na začátku žáři jsme s Mikem vyrazili za jeho bývalým spolužákem z lesárny do Železných Hor u Hlinska a přesněji do Petrkova. V Hlinsku jsme navštívili jejich krásný skanzen a během pobytu u Petra v Petrkově jsme si užívali okolní krásnou přírodu a pomáhali trochu v domácnosti :D.

Vedoucí dětského příměstského tábora v Plzni - SMT

10. září 2008 v 13:38
Tak nazdááárek po dlouhe době. Konečně jsem se zase dostala k počítači a postupně povím o všem co se dělo od půlky července....
V druhé půlce července jsem pracovala dva týdny na Stanici Mladých Techniků jako jedna ze dvou vedoucí příměstského letního táboru. Musím říct, že to byl docela záhul. Byli to dva běhy. Na prvním běhu jsme měli 26 dětí a na druhém 21.
Většina děti byla hodná ale bylo několik spratku, kteří se dali jen těžko zvládat ale bohudík jsem na to nebyla sama. S druhou vedoucí, Hankou, jsme si skvěle rozuměli.
S dětmi jsme každý den něco vyráběli nebo někam vyráželi. Byli jsme téměř všude v Plzni: na věží, v podzemi, v Pivovarském muzei, v muzei strašidel, v zoo, v parce na Homolce, v aquaterře, u všech Bolevckých rybníků, na Radyní... potom jsme také vyrazili do Klatov a na zámek ve Zbirohu. A na památku jsme společně vyráběli různýma technikama vzory na trička.
Musím říct, že to byla hrozná makačka si uhlídat ty nezbedy...