A zase je tu konec roku...

24. prosince 2008 v 22:34
Ano ano, utíka to jako zběsilý...Poslední měsíc byl hodně náročný... Ke všem svým činnostem jsem si přibrala ještě jednu brigádu. V obchůdku v Kollárovce, který se nazýva Wagner. Měli tam spoustu zajimavých věci a drobnosti do bytu, různé dekorace a nábytek. Klidně se k ním podívejte na stránky, myslím, že by vás to mohlo zaujmout :).-> www.wagnernabytek.cz
Když jsem si občas povídala s majiteli krámku a vyprávěla trochu o sobě, tak si ze mě dělali srandu, když slyšeli kde jsem všude za poslední roky dělala... :D. Byl to Hotel penzion Plzeň, Jazyková škola Estello, potom Skřivánek, květinářství na náměstí M. Horákové, u Mika ve firmě, jako vedoucí letního tábora, na letní jazykové škole a už ani nevím kde ještě :). Jsem ráda za každou příležitost trošku něco vydělat, což i vám všem o srdička přeju. Hlavně hodně sil a zdravi! :)
Jsem zvědavá co nám všem přinese nová rok 2009. Straši mě diplomka státnice, hledáni pracovní místa a hlavně teda rozhodování, jestli budu dělat na nějaké firmě nebo ve školství... Byla bych ráda Mikovi pomoct se stavbou baráčku, aby jsme mohli s Boží pomoci příští rok slavit Vánoce už tam... no čeká nás hodně hodně práce. Držím všem palečky, aby se Vám dařilo :)!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama