Leden 2009

Zajímavé zjištění

22. ledna 2009 v 11:31
Děda mýho pradědy byl z městečka, kam chodil na základku Svatopluk Čech a byl zhruba stejně starý. Možna seděli v jedné lavici? :) Odkuď teda? Z Postupic, na dnešním Benešovsku, dříve Táborsku.

http://www.chopos.cz/obec.asp?place=2
Bruslení :)

17. ledna 2009 v 23:17
Tak jsme byli celou rodinou a s Mikem na Boleváku bruslit, zažili jsme spoustu srandy a pěkné pády. Bráška pořád pláče kvůli kolenu...

Tak kamínka se na baráčku pomalu staví

16. ledna 2009 v 15:32
Budou na vaření a pečení, ohřev vody v meděnci, spaní (bude za nimi velké ležení), a ohřev celýho baráčku. :D

Co všechno přinesl Ježišek

12. ledna 2009 v 22:56
Tento rok byl Ježišek obzvlášť hodný a bohatý, a asi se opravdu zmýlil a všechno měl přinést někomu hodnějšímu :).
Byla jsem díky němu v Barceloně, dostala jsem krásnou knížku s ruskými pohádkami v češtině, knížku do školy, spoustu užitečných drobnosti do budoucí domácnosti a KOLO :D. Už se nemůžu dočkat jara až někam vyrazíme a křížem krážem projedeme Čechy :D!!!
BCN - tak uz jsme týden doma

8. ledna 2009 v 11:35
Už je to 7 dní, co jsme s bráškou doma a pracovní/školní povinnosti nás zase zaměstnávájí na celý den. Prohlížela jsem si dnes poprvý po návratu fotky a vykládám je také sem na blog. Když si promítnu vše, co jsem tam prožila, tak musím říct, že to bylo docela zajimavé a různorodé, ale na svátky bych asi spíše chtěla býti doma.
V Barcelone toho bylo dost zajimavého: už jen jméno Gaudi a kostel Sagrada Familia, uličky a i chodníky, malé trhy i ty větší, kde se da koupit úplně vše (od sladkosti až po rybu, víno...), triumfální arka, také pěkné tramvaje, automaty na knížky, obchod se samými bryndáčky s výšivkama jmen, ruský ČEBURAŠKA a KROKODIL GENA, prodavačka s detským krásným hlinikovým nádobičkem, a také bezdomovce a všude přítomné grafiti.
Náš trenér taky několikrát přišel se svoji mladou ženou (japonkou) a jejich malou 3mesiční dcerkou Sofii, tu měli všichni úplně nejradši! :D