Březen 2010

Bobas :) už půlroční

27. března 2010 v 17:53
Mareček :)
Mareček

Mareček

9. března 2010 v 21:29
Mareček - to je to naše zlatíčko. Spravnějí řečeno je to zlatíčko Magdy, mé kamarádky a já si Magdy a Marečka můžu užívat několikrát do týdne, když za ními jdu na navčtěvu :).
Teď je to už velký frajer a brzy mu budou půl roku!


Nohejbálek v Sokolovně

9. března 2010 v 20:50
Tak tu mám i pár fotek z našeho nohejbalu. Poslední měsíc nejsem fit a tak zatím hraje Mik s kluky sám a já jsem je mohla aspoň zkusit vyfotit a natočit na video.
Od nedavna také pomáhám cvičitelům během cvičení dětí a hodně mě to baví, hlavní aby bylo zdravičko.Navštěva ve Varech

9. března 2010 v 20:40
Po dlouhé době jsme se s Mikem zase vydali na cestu do KV, navštívit jeho taťku s manželkou Hankou. Vezli jsme jim také Vánoční dárečky....
Protože víkend byl hodně mrazivej a my pořád ještě nachcipaní, byli jsme většinou zalezli a užívali si společné pohody u kafíčka. Obdivovali jsme také nové bydleníčko, které si oni spolu za poslední rok svými síly přistavěli ke svému původnímu baráčku.
V sobotu jsme si šli na malou vycházku, během kterí nas překvapilo husté snežení a tak jsme se uchýlili do místní hospůdky na pár dobrůtek. Cestou zpátky nás provázel nádherný západ sluníčka...


Chaloupko, chaloupko kdo v tobě přebývá?

9. března 2010 v 20:06
Chaloupka naše na Svatém kopečku zatím smutně odpovídá, že nikdo, ale my na tom pomálu ale jistě pracujeme :). Pravidelně ji aspoň navštěvujeme, zatopíme ji, aby ji nebyla zima a sem a tam podle sil a financi něco přiděláváme. Naposled to byli vnitřní parapety a teď je tam nastěhována dlažba pro pokládku.
V únoru se mohla chaloupka tešit velké návštěvě kamarádů. Mikovo parta spolu s rodiči Elišky a Petra a Tomáše Pinkasových s námi strávili na baráčku celé odpoledné. Hráli jsme si hry, popíjeli kávu a vínko, povídali a Lenka potom na ležení, vyhřívané kachlovými kamny i usnula :).

Březen - za kamna vlezem.

9. března 2010 v 19:52
Po dlouhém mlčení se zase ozývám...
Nový rok utíká jako blázen, nestihli jsme mrknout a je tu už březen a my pořád za kamna lezem :). Sníh v březnu překvapil i mě...

U nás s Mikim se toho zase moc neudálo, akurat bojujeme neustále s nachlazením nebo zkouškami a přemýšlíme nad nějakým kouzlem pro přivolání jara :).

V únoru jsme se učastnili hromnicového svíčkování na Ledovci a jako trofej jsme si přívezli nekolik vlastnoručně vyrobených svíček :). Vše kolem svíčkování se konalo venku před bývalou farou. Byli připraveni dva vyhřívané lavory, vzdálené od sebe takových 10m a chodilo se s knotem o jednoho k druhému a pokaždy se knot jednou ponořil, nechal stuhnout a ponořil v dalším. Tak postupně vznikala svíčka, ktera se ke konci ponořila do vosku různých barev a tak mohla vzniknout ta vaše jedinečná a neopakovatelná. Nekteří návštěvnici byli už natolik zkušeni a obdařeni fantazii, že nechávali vzniknout přímo umelecká díla :).
Byli jsme tam celý odpoledne, pěkně zmrzli ale užili jsme si to! Michal měl možnost obdivovat pec na chleba a spolu jsme se, jako posledni hoste, hřáli venku před voništěm, okouzleni krásným venkovským prostředím....