Srpen 2010

Zítra na mě a Michala čeká velké dobrodružství

26. srpna 2010 v 17:54
Tak už přišla ta chvíle: zítra mám odjet na školní rok do Slovinska :). V lednu jsem se hlásila do programu Comenius a vyšlo to, dostala jsem grant na celý školní rok a doufám, že to s pomoci Páně zvládnu. Budu tam působit jako asistentka učitele německého jazyka a také sama učit němčinu, ruštinu, jednu hodinu flétničky a spoustu dalších zajímavých věcí. Ani zem ani město jsem si nevybírala a tak jsem moc ráda, že mi vylosovali zrovna Slovinsko :). Jedu do města Kranj, což je také 4 největší město v republice akorát mají jen zhruba 60 tisíc obyvatel :). Tak nám s Michalem držte palce ať dobře dojdeme a zlom vaz .).Výlet do Prahy

26. srpna 2010 v 17:42
7
6
8


Drazí přátele

13. srpna 2010 v 17:35

vzhledem k tomu, že se chystám na konci měsíce srpna odjet na školní rok do Slovinska v rámci programu Comenius, vás všechny srdečně zvu na posezení k nám na zahrádce na Svatém kopečku na Roudné a to 20.08.2010. Těším se na vás od 14h až do úplného večera :) (přijdte jak se vám to bude hodit a třeba i jen na chviličku). V plánu jsou společenské hry, něco dobrého k jídlu co uvařim a upeču a dobré posezení.

P.S. Pokud možno potvrďte svojí účast .).

MarJana

Ten čas utíká....

12. srpna 2010 v 9:03
Od mé promoce v květnu uteklo už hodně času a já zjišťuju, že nějak nestíhám vše co bych si přála za poslední prázdniny stihnout....
V červenci jsme byli s bráškou v Praze na slovinském velvyslanectví a udělali si výlet po městě.
Na konci měsíce pak pár dní na Špičáku :).
S kamarádkou Marketou a jejím přítelem jsme byli na jednodenním výlete u Prašilského jezera.
S Mikem jsme si ve svém seznamu odškrtali položky "výlet na Budeč a Levý hradec přes hrad Okoř" :) a včera jsme se vrátili ze Sokolského mlýna u Konstantinek.
Výlet na kolech do míst odkud pochází naše s Mikem předky (mezi Táborem a Benešovem) a na Slovensko už nejspíše nestihneme ale aspoň už máme náměty na další akce :).

Foteček je hodně a času na zpracování málo....pokusím se je dodat během příštího týdne.